uzunmakarna özgür balakar Herkes İçin Eğlenceli OlabilirYour browser isn’t supported anymore. Update it to get the best YouTube experience and our latest features. Learn more

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere adımı, elektronik posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Toplumsal medya dünyasının sevilen ve adı her yerde güzeşte ismi Uzun Makarna 3 mert karındaşe ehil. Yalabık fenomenin ailesi ile alakadar bilgileri tam olarak bilinmemekte olup edindiğimiz bilgiler bu kadardır.

Gerek alay malay çektikleri videolardan gerekse bile sosyal medya üzerindeki samimi postlarından Veysel Sert ile ilişkisi başüstüneğu anlaşılmaktadır.

Tiktok platformunda çektiği videolar ile güzelliği ve sempatik tavırlarıyla kendine geniş bir fanatik kitlesi oluşturan Balakar youtube platformunda da destan gösteriyor.

Hayranlarının üzerine kaygı ettiği şeylerin ardı arkası kesilmemektedir. Fakat sevilmiş olduğu şeyler enikonu düşkünlük edilmektedir. Peki, uzunmakarna en sevilmiş olduğu renk nedir? Bu soruya kendisi yanıt veren fenomen, en sevdiği rengin pembe bulunduğunu dile getirmiştir.

Uz fenomen bu soruya kendisini tam ortada bulduğunu ne yavuz ne çirkin bulmadığını ve gayet macerasız olduğunu beyan eden sözlerle dışa vurum etmiştir.

Içtimai medya dünyasının üretmiş olduğu sefalı deruneriklerin kenarı aralık oyunculuk meydanında da kendini geliştiren muvaffakiyetlı ad Blue TV’nin yeni strüktürmlarından birisi olan Hiç dizisinin oyuncu kadrosunda makam aldı.

Şarkıcı Ebru Evetşar, geçtiğimiz günlerde seneler sonra sulhtığı İbrahim Yumuşakses'in yetişekı İbo Show'a ikinci sefer mihman olmuştu. Katıldığı ilk programda nostaljik sahnelerine alan maruz Ebru Evetşar'ın estetiksiz hali çok süjeşulmuştu.

Uzunmakarna kendi Youtube hatında kovuşturmaçilerin sorularını cevapladı ve aha Özgür Balakar için tüm tasa edilenler…

Your browser isn’t supported anymore. Update it to get the best YouTube experience and our latest features. Learn more

Köken adı Özgür Balakar olan uzunmakarna kullanıcı adıyla fenomen olan güzelin boyu ve kilosu makro bir düşkünlük oluşturmaktadır. Balakar 165cm uzunluğunda ve 43kg ağırlığındadır.

Öz Adıyamanlı Gaziantep’te doğmuş mümkün ancak Salıcı ailesi Adıyam çetin Sema hanim daha fazla bilgi al siz hayatta 41 yasinda boşlukükmüyorsunuz progr Elifhüma Leyla abla benim Betül adında bir dostum var o seni

Uzun Makarna Özgür Balakar cevap olarak kendisinin dakik bir beşer olduğunu tamlayan sözler harcama etmiştir ve buluşmaya bir zamanlar gelmeyen insanlarla içinlaşınca kendisini önemsiz hissettiğini dile getirmiştir.

Bu adlardan biri olan Özgür Balakar, en iri daha fazla bilgi al kullanılan içtimai iletişim ortamı icraatında mevki tuzakıyor ve çalışkan olarak paylaşımlarına devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *